Product description Acer Aspire 1 A114-33-C7CX NX.A9JEC.007 Laptop, N4500, 14", FHD, 4GB, 128GB, Intel int, W11S, Silver, 2R
| Výrobce | INTEL |
| Typ CPU | Intel Celeron |
| Přesný model | N4500 |
| Zákl.frekvence jádra CPU (GHz) | 1,1 |
| Počet jader | 2 |
| Kapacita přesná (GB) | 128GB |
| Podsvícení klávesnice | Ne |
| Screen type | LCD TN/TFT |
| Obnovovací frekvence (Hz) | 60 |
| DisplayPort connector | No |
| HDMI connector | Yes |
| HDMI version | Version 2.0 |
| Webkamera | Ano |
| Výkon napájecího zdroje (W) | 45 |
| Napájecí konektor | 3phy |
| Model notebooku | A114-33-C7CX |
| Typ notebooku | Standardní notebook |
| Displej - úhlopříčka [palce] | 14 |
| Displej - velikost | 14" - 14,9" |
| Displej - typ | Antireflexní |
| Displej - rozlišení | 1920x1080 |
| Paměť - velikost (GB) | 4 |
| Typ paměti | DDR4 |
| Paměť - počet slotů celkem | 2 |
| Paměť - počet volných slotů | 1 |
| Paměť - maximální velikost | 16 |
| Disk - typ | Flash disk (EMMC) |
| Optická mechanika | Ne |
| Čtečka karet | Ne |
| Grafická karta | integrovaná |
| Modelová řada GPU | Intel Iris/Intel UHD Graphics |
| Polohovací zařízení | TouchPad |
| Rozlišení webkamery | 720p |
| Čtečka čipových karet | Ne |
| Čtečka otisku prstů | Ne |
| Displej - dotykový | Ne |
| Dotyk aktivní pero (v balení) | Ne |
| USB 3.x (počet) | 2 ks |
| USB 3.x | Ano |
| USB 2.0 (počet) | 1 ks |
| USB 2.0 | Ano |
| USB 3.x Type-C (počet) | 0 ks |
| USB 3.x Type-C | Ne |
| Thunderbolt 4 / USB 4 (počet) | 0 ks |
| Thunderbolt 4 / USB 4 Type-C | Ne |
| Thunderbolt 3 (kompatibilní) | Ne |
| Výstup VGA | Ne |
| Výstup DVI | Ne |
| Výstup mini/micro HDMI | Ne |
| Výstup mini DisplayPort | Ne |
| Sériový port | Ne |
| Konektor RJ45 | Ano |
| Bluetooth | Ano |
| Wi-Fi | Ano |
| WiDi | Ne |
| Express card | Ne |
| Bezpečnostní prvky | Ano |
| Operační systém | Windows 11 S |
| MS Office | Ano |
| Barva | Stříbrná |
| Exact weight (kg) | 1,45 |
| Hmotnost | Velmi lehký od 1,01 do 1,5 kg |
| Typ baterie | Li-Ion (Lithium-iontová) |
| Záruka notebooku | 2R |
| Ethernet | 1 Gbs |
| Datové sítě | Nepodporuje |
| NFC | Ne |
| Audio 3,5mm jack | Ano |
| Výška (mm) | 569 |
| Šířka (mm) | 328 |
| Hloubka (mm) | 19,9 |
| Max.frekvence jádra CPU (GHz) | 2,8 |
| Baterie - kapacita (Wh) | 36 |
| CPU s podporou AI | Ne |
| Bluetooth verze | 05.I |
| Wi-Fi standard | Wi-Fi 6 802.11ax |
| Power Delivery - USB-C | Ne |
| Konstrukce notebooku | Klasická konstrukce |
| Numerická část | Ne |
| Thunderbolt 5 | Ne |
| MS GamePass Trial | Ne |
| NPU - počet TOPs | Nepodporuje |
Acer Aspire 1 (A114-33-C7CX)
Operating System: Windows 11 Home in S mode
Processor: Intel Celeron N4500 (2 cores, 2 threads, 1.1/2.8 GHz, 4 MB cache)
Memory: 4GB DDR4
Number of slots (total/free): two DDR4 slots (2/1)
Hard Drive: eMMC 128GB
Optical Drive: no
Card Reader: no
Display: 14" FHD (1920x1080) 16:9 anti-glare TN
Graphics Card: Integrated Intel UHD Graphics 16EU
Audio: 2x speaker, 2x microphone
Web Camera: HD
Fingerprint Reader: no
Pointing Device: Precision Touchpad
Network: GbE
Wireless Communication: WLAN + Bluetooth (Wifi 6 802.11ax 1x1 MU-MIMO + BT 5.1)
USB Ports:
* 2x USB 3.2 Gen1
* 1x USB 2.0
Additional ports:
* 1x combined headphone/microphone jack (3.5mm)
* 1x HDMI 2.0
* 1x RJ-45
* 1x power connector
* 1x Kensington security slot
Battery: 36Wh Li-ion
Power Supply: 45W, 3mm AC adapter
Color: Pure Silver
Dimensions: 328x236x19.9mm
Weight: 1.45kg
Warranty: 2 years
Operating System: Windows 11 Home in S mode
Processor: Intel Celeron N4500 (2 cores, 2 threads, 1.1/2.8 GHz, 4 MB cache)
Memory: 4GB DDR4
Number of slots (total/free): two DDR4 slots (2/1)
Hard Drive: eMMC 128GB
Optical Drive: no
Card Reader: no
Display: 14" FHD (1920x1080) 16:9 anti-glare TN
Graphics Card: Integrated Intel UHD Graphics 16EU
Audio: 2x speaker, 2x microphone
Web Camera: HD
Fingerprint Reader: no
Pointing Device: Precision Touchpad
Network: GbE
Wireless Communication: WLAN + Bluetooth (Wifi 6 802.11ax 1x1 MU-MIMO + BT 5.1)
USB Ports:
* 2x USB 3.2 Gen1
* 1x USB 2.0
Additional ports:
* 1x combined headphone/microphone jack (3.5mm)
* 1x HDMI 2.0
* 1x RJ-45
* 1x power connector
* 1x Kensington security slot
Battery: 36Wh Li-ion
Power Supply: 45W, 3mm AC adapter
Color: Pure Silver
Dimensions: 328x236x19.9mm
Weight: 1.45kg
Warranty: 2 years















