Rady, tipy, návody

Jak definovat dostatečný odstup pomocí podlahové pásky

Podlahy, stěny nebo nakládací rampy - označovací pásky se dají využít opravdu kdekoliv. Jsou ideální k označení intenzivně zatížených komunikací a pruhů na převážení palet či barevné identifikaci potrubí. V poslední době se však nejčastěji používají k vyznačení potřebných rozestupů a dalších ohraničení v rámci dodržování protipandemických opatření. Dnes si přiblížíme, jak na to.

Detail

Objevte tiskárny značky Konica Minolta

Světoznámá japonská společnost Konica Minolta zaujímá mezi jinými společnostmi zabývajícími se kancelářskou technikou a zpracováním dokumentů velmi významnou pozici. Konica Minolta sídlí v Marunouchi, Chiyoda, v Tokiu a své pobočky do dnešního dne otevřela již ve 49 zemích světa. Své obchodní zastoupení rozšířila na několik zemí světa, takže v současné době prodává své výrobky v Americe, Asii a Tichomoří, v Evropě, na Středním východě i v Africe.

Detail

Poptávka po přímém tisku z mobilu stoupá. Víte, jak na to?

Moderní mobilní telefony nabízí atraktivní design, dostatečnou kapacitu vnitřní paměti, přiměřený výkon a řadu užitečných funkcí. Není proto divu, že inteligentní telefony reprezentují plnohodnotná zařízení, která dokáží konkurovat tabletům i přenosným počítačům. Smartphony využíváme k online nákupům, platíme s nimi bezhotovostně, používáme je k navigaci, či vzdělávání, ale to není ani zdaleka všechno. Perfektní služby nám prokážou při tisku pracovních podkladů, dokumentů i fotografií.

Detail

Kyocera – perla kancelářské techniky

Japonská společnost Kyocera přinesla do středoevropského regionu zázemí silné, celosvětově respektované firmy a poměrně široké portfolio kvalitních produktů. Kromě efektivních solárních článků, mobilních telefonů nebo špičkových keramických nožů si však zvláštní pozornost zaslouží moderní tiskárny a sofistikované multifunkce, které pracovním kolektivům i jednotlivcům pomáhají nekompromisně zdolávat i ty nejnáročnější výzvy.

Detail
12345678...111213