Rady, tipy, návody

Poznejte možnosti značení elektrických vodičů a vyberte si nejvhodnější alternativu

Značení izolovaných elektrických vodičů upravuje několik technických norem. Značení vodičů barvami nebo číslicemi má jednak za úkol zvýšit bezpečnost osob i majetku a na straně druhé přispět ke zjednodušení montážních prací, revizí, údržeb či oprav. Jelikož při značení vodičů a kabelů přichází v úvahu různé alternativy, podíváme se na jejich slabé i silné stránky.

Detail

Pasy nejsou pouze záležitostí osob či společenských zvířat. Nově už pasy musí mít na svých cestách i rostliny.

Pokud se možná nevěnujete profesionální výsadbě, šlechtění, výrobě, pěstování nebo rozmnožování rostlinných materiálů, tak vás v záplavě zpráv o novém koronaviru s největší pravděpodobností tato informace obešla. Pokud ale máte v plánu se věnovat zmíněným činnostem, popřípadě chcete uvádět rostliny na evropský trh nebo je přemísťovat v rámci území EU, měli byste zpozornět.

Detail

Jaké jsou náklady na tisk adresních štítků ve vašem eshopu?

Většina z vás, kteří provozují eshop, řeší jak tisknout štítků s adresou na balíky. Na podobné dotazy narážím velmi často v diskuzích i jinde. Pokud s eshopem začínáte, určitě máte plnou hlavu všeho, kde vzít zboží, jak ho nacenit, kde ho uskladnit, jak zabalit, naplnit eshop, napojit se na přepravce a minimálně další bambilión věcí. Většina z vás z toho má hlavu jak pátrací balón. Nedivím se vám. Tím stejným jsem si prošel také.

Detail
12345678...101112